O nas

Firma HG hava Sp. z o.o. powstała w oparciu o ponad jedenastoletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży urządzeń wentylacyjnych. Firma HG hava jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce rekuperatorów, central wentylacyjnych, okapów kuchennych i osprzętu wentylacyjnego jednego z największych producentów z branży HVAC w Turcji firmy DOGU. Wspólnie  z firmą DOGU budujemy w Polsce dystrybucje urządzeń pod marką Four Season. Zapraszmy do współpracy firmy z branży HVAC i HORECA.

Założona w 1999 roku firma Dogu HVAC rozpoczęła produkcją sprzątu HVAC, central wentylacyjnych i okapów kuchennych zgodnie z normami europejskimi. Firma Dogu wprowadza na rynek swoje urządzenia pod marką „Four Season”. W ofercie firmy HVAC Dogu znajduje sią 130 różnych produktów. Są one wytwarzane w dwóch fabrykach o powierzchni zamkniątej       25 OOO m2 i całkowitej 45 OOO m2, położonych w mieście Izmir. Ponadto, trzy oddziały firmy – w lstanbule, Ankarze i Antalyi – oraz autoryzowani dystrybutorzy w wielu krajach aktywnie działają na rzecz sprzedaży i obsługi posprzedażowej, w tym w Polsce firma HG Hava Sp. z o.o

Firma Dogu HVAC rozwijała się w szybkim tempie dzięki silnej, liczącej ponad 250 pracowników, sieci sprzedaży, dużym zdolnościom produkcyjnym oraz pełnej certyfikacji. Zawsze na pierwszym miejscu stawiała zadowolenie klienta oraz wysoką jakość produkcji. Dlatego firma Dogu HVAC jest obecna w ponad 41 krajach.

Zainteresowany zakupem? Zobacz mapę punktów dystrybucji

Zobacz katalog HG HAVA 2021

Oferta

Rekuperatory

Four Home 400 i 300 plus Four Ceiling 300

System kanałów

Four Season Flex

Centrale wentylacyjne

CFHR, FHR

Okapy gastronomiczne

Okapy gastronomiczne

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do nas.

Zaufali nam

O nas

Firma HG hava jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce rekuperatorów, central wentylacyjnych, okapów kuchennych i osprzętu wentylacyjnego jednego z największych producentów z branży HVAC w Turcji firmy DOGU.

Nasza misja

Wspólnie  z firmą DOGU budujemy w Polsce dystrybucje urządzeń pod marką Four Season. Zapraszmy do współpracy firmy z branży HVAC i HORECA.

Kontakt

HG hava Sp. z o.o.
ul. Warszawska 198a (I piętro)
42-200 Częstochowa
NIP: 9492228712
KRS: 0000730160

loga